Korekty językowe

Korekty językowe

 

Wykonujemy profesjonalne korekty językowe, a nasza oferta skierowana jest do klientów – indywidualnych oraz firm. Tłumacz dokonuje sprawdzenia tekstu w języku obcym, który przynosi do nas klient. Tak wygląda między innymi korekta języka angielskiego.

Korekty wykonywane są przez doświadczonych Native Speakerów, którzy wykonują wszystkie zlecone zadania z należytą starannością i przykładają szczególną wagę do poprawności językowej. Korekta tekstów wymaga nie tylko perfekcyjnej, akademickiej znajomości języka, ale również wiedzy na temat literatury i języka potocznego.

Teksty do druku tłumaczone są metodą 4 oczu – czyli dodatkowo są sprawdzane przez drugiego tłumacza. Działamy według takiego systemu, by zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów w naszych pracach. Możesz nam powierzyć zarówno nieskomplikowane pisma, jak i złożone dokumenty – działamy zawsze z taką samą dokładnością. Doskonale sprawdza się korekta językowa. Native Speaker, który poddaje ponownej ocenie przetłumaczony tekst.

Korygujemy teksty dostarczone zarówno tylko w jednej wersji językowej, jak i w dwóch wersjach, co pozwala również na sprawdzenie poprawności konceptu danego tekstu. Korekty wykonywane są pod kątem błędów gramatycznych, stylistycznych, jak również terminologii przez wykwalifikowanych Native Speaker’ów. Szczególnie polecamy korekty językowe. Angielski, który jest językiem powszechnie używanym, również może stanowić wyzwanie w oficjalnych pismach, czy w przypadku żargonu prawniczego. Nasi korektorzy Native Speaker specjalizują się w wykonywaniu korekt artykułów naukowych do publikacji. Artykuły te z powodzeniem są wydawane zarówno w polskich, jak i zagranicznych czasopismach.

 

Doświadczenie w zadaniach specjalnych – postaw na Native Speaker’a

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowany zespół Native Speaker’ów to profesjonalizm, który czyni nasze portfolio wyjątkowym. Specjalizujemy się w korektach artykułów naukowych wykonywanych przez Native Speaker’ów. Artykuły są wydawane zarówno w krajowych, jak i w zagranicznych czasopismach będących często autorytetami w swojej dziedzinie. Posiadamy szeroką bazę referencji korekt artykułów naukowych, którą wysyłamy klientom na maila.

Korekta w 100 językach świata

Dysponujemy niezbędnym zapleczem, by wykonać korektę praktycznie każdego języka. Oferujemy profesjonalne sprawdzenie tekstów i dokumentów przygotowanych w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, białoruskim, bułgarskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niderlandzkim, słowackim, ukraińskim, włoskim, chorwackim, duńskim, greckim, fińskim, litewskim, łacińskim, łotewskim, norweskim, portugalskim, rumuńskim, serbskim, słoweńskim, szwedzkim, tureckim, węgierskim. Jeśli na liście nie ma określonego języka, skontaktuj się z nami – sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a koszt korekty jest uzależniony od ilości stron, złożoności tekstu oraz rodzaju dokumentu, który będziemy korygować. Oferujemy wysoki standard świadczonych usług. Wywiązujemy się terminowo ze zleceń, służymy naszym klientom również radą w zakresie stosowania określonych zwrotów i sformułowań w języku obcym.

Masz przetłumaczony tekst? Chcesz, żebyśmy sprawdzili jego poprawność? Skontaktuj się z nami w sprawie indywidualnej wyceny. Po ustaleniu szczegółów zlecenia szybko przystąpimy do pracy.

 

Junique - Korekty językowe
Junique - Korekty językowe
Zaufali nam