Korekty językowe

Korekty językowe

Wykonujemy profesjonalne korekty językowe wykonywane przez Native Speaker’a.

Native Speaker dokonuje sprawdzenia tekstu w języku obcym, który przynosi do nas klient. Tak wygląda między innymi korekta języka angielskiego przez Native Speaker’a

Korekty wykonywane są przez doświadczonych Native Speaker’ów, którzy wykonują wszystkie zlecone zadania z należytą starannością i przykładają szczególną wagę do poprawności językowej. Korekta tekstów wymaga nie tylko perfekcyjnej, akademickiej znajomości języka, ale również wiedzy na dany temat, którego korekta dotyczy.

Przy artykułach naukowych do publikacji doskonale sprawdza się korekta językowa. Native Speaker poddaje ponownej ocenie przetłumaczony tekst. Nasi korektorzy Native Speaker specjalizują się w wykonywaniu korekt artykułów naukowych do publikacji. Artykuły te z powodzeniem są wydawane zarówno w polskich, jak i zagranicznych czasopismach. Posiadamy obszerne referencje z wielu uczelni wyższych.

Rodzaje korekt Native Speaker:

Korekta wersji obcojęzycznej, np. angielskiej – Native Speaker sprawdza tekst pod kątem wszystkich błędów językowych, nie ingerując w merytorykę tekstu.

Korekta wraz ze sprawdzeniem z wersją polską – Native Speaker porównuje tekst źródłowy z tłumaczeniem i dopasowuje tłumaczenie do oryginalnego dokumentu usuwając jednocześnie błędy językowe i merytoryczne.

Szczególnie polecamy usługę korekty językowe. Angielski, który jest językiem powszechnie używanym, również może stanowić wyzwanie w oficjalnych pismach, czy w przypadku żargonu prawniczego.

Potrzebujesz korekty? Skontaktuj się

Kliknij tutaj lub upuść pliki do wysłania w tym obszarze Możesz przesłać maksymalnie 20 plików.

Doświadczenie w zadaniach specjalnych – postaw na Native Speaker’a

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wykwalifikowany zespół Native Speaker’ów to profesjonalizm, który czyni nasze portfolio wyjątkowym. Specjalizujemy się w korektach artykułów naukowych wykonywanych przez Native Speaker’ów. Artykuły są wydawane zarówno w krajowych, jak i w zagranicznych czasopismach będących często autorytetami w swojej dziedzinie. Posiadamy szeroką bazę referencji korekt artykułów naukowych, którą wysyłamy klientom na maila.

Korekta w 100 językach świata

Dysponujemy niezbędnym zapleczem, by wykonać korektę praktycznie każdego języka. Oferujemy profesjonalne sprawdzenie tekstów i dokumentów przygotowanych w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, białoruskim, bułgarskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niderlandzkim, słowackim, ukraińskim, włoskim, chorwackim, duńskim, greckim, fińskim, litewskim, łacińskim, łotewskim, norweskim, portugalskim, rumuńskim, serbskim, słoweńskim, szwedzkim, tureckim, węgierskim. Jeśli na liście nie ma określonego języka, skontaktuj się z nami – sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a koszt korekty jest uzależniony od ilości stron, złożoności tekstu oraz rodzaju dokumentu, który będziemy korygować. Oferujemy wysoki standard świadczonych usług. Wywiązujemy się terminowo ze zleceń, służymy naszym klientom również radą w zakresie stosowania określonych zwrotów i sformułowań w języku obcym.

Masz przetłumaczony tekst? Chcesz, żebyśmy sprawdzili jego poprawność? Skontaktuj się z nami w sprawie indywidualnej wyceny. Po ustaleniu szczegółów zlecenia szybko przystąpimy do pracy.

Junique - Korekty językowe
Junique - Korekty językowe
Zaufali nam