Tłumaczenia specjalistyczne, techniczne i naukowe

Tłumaczenia pisemne: Specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne, techniczne i naukowe

Biuro tłumaczeń Junique jest otwarte na współpracę zarówno przy dużych, jak i małych zleceniach obejmujących specjalistyczne tłumaczenia tekstów, artykułów i dokumentów.

Tłumaczenia specjalistyczne: prawniczo-sądowe, ekonomiczne, finansowo-księgowe, techniczne, w tym instrukcje obsługi, informatyczne, ubezpieczeniowe, marketingowe, turystyczne i inne.

Tłumaczenia artykułów naukowych do publikacji, które z powodzeniem przechodzą opinię recenzentów i są wydawane zarówno w polskich, jak i zagranicznych czasopismach. Nad prawidłowością wykonywanego tłumaczenia czuwa doświadczony zespół Native Speaker’ów. Posiadamy obszerne referencje z wielu uczelni wyższych. Zapytaj również o korekty artykułów naukowych do publikacji wykonywane przez Native Speaker’a języka angielskiego.

Tłumaczenia medyczne, a w tym zarówno wyniki badań, jak i artykuły naukowe do publikacji.

Tłumaczenia stron internetowych, kart produktów, newslettera czy tekstów blogowych.Tłumaczenia literackie na zlecenie wydawnictw przy współpracy z doświadczonymi tłumaczami literackimi. Wykonujemy również profesjonalne tłumaczenia filmów i list dialogowych.

Tłumaczenie projektów unijnych na angielski. Możesz liczyć na fachową pomoc i profesjonalne przygotowanie wymaganych dokumentów zgodnie z wymaganymi standardami.

Prześlij plik by uzyskać darmową wycenę

Kliknij tutaj lub upuść pliki do wysłania w tym obszarze Możesz przesłać maksymalnie 20 plików.

Zaufali nam

Tłumaczenia specjalistyczne – 6 powodów by współpracować z Junique

1. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne w pełnym zakresie branż.
2. Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne między dwoma językami obcymi z pominięciem języka polskiego.
3. Dbamy o wierność przekładu oraz jego adaptację kulturową i branżową.
4. Współpracujemy z tłumaczami posiadającymi specjalistyczną wiedzę w zakresie wykonywanego tłumaczenia (zwłaszcza jeśli chodzi o tłumaczenia medyczne, naukowe czy techniczne).
5. Oferujemy korektę native speakerów.
6. Tłumaczenia specjalistyczne można zlecać nam 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć dokument, skontaktuj się z nami o dowolnej porze na info@junique.pl Zachęcamy do zapoznania się z referencjami naszych klientów.
Zapoznaj się z cennikiem naszych usług: Cennik
Przyjmujemy zlecenia 7 dni w tygodniu

Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć dokument, proszę skontaktuj się z nami na info@junique.pl
Zachęcamy do zapoznania się z referencjami naszych klientów.

Przyjmujemy zlecenia 7 dni w tygodniu

tłumaczenia specjalistyczne poznań, tłumaczenia techniczne poznań, tłumaczenia naukowe poznań
tłumaczenia specjalistyczne poznań, tłumaczenia techniczne poznań, tłumaczenia naukowe poznań

Tłumaczenia najwyższej jakości

Mamy bogate portfolio, ponieważ od wielu lat pracujemy na swoją pozycję rynkową. Dzisiaj możemy powiedzieć, że o naszym profesjonalizmie poświadczą setki firm oraz osób indywidualnych. To, co wyróżnia Junique na rynku to wysokie standardy obsługi klienta. Przestrzegamy zasad dobrej współpracy, realizujemy zlecenia w wyznaczonym terminie. Skorzystaj z naszych usług – już dziś możesz stać się częścią długiej listy naszych zadowolonych klientów na całym świecie. Obecnie oferujemy nasze usługi tłumaczeń i korekt w ponad 100 językach, więc na pewno będziemy mogli spełnić Twoje oczekiwania.

Wielojęzykowe projekty translacyjne

Realizujemy projekty translacyjne obejmujące tłumaczenia kilku języków (np. ulotki, broszury, katalogi, informatory, tłumaczenia dokumentacji technicznych). Nasi klienci mają pewność spójności i wysokiej jakości wszystkich tłumaczeń danego materiału, ponieważ powierzają wykonanie całego zlecenia jednej firmie.

Tłumacze – specjaliści branżowi

Tłumaczenia specjalistyczne wymagają wyjątkowej znajomości języka, dlatego współpracujemy przede wszystkim z native speakerami, a więc osobami, dla których język tłumaczeń jest językiem ojczystym. Dodatkowo, aby zapewnić wierność oraz zgodność tłumaczenia specjalistycznego tekstu, współpracujemy z osobami z dużym doświadczeniem w danej branży. Pracują dla nas tłumacze-inżynierowie, lingwiści o konkretnych specjalizacjach (medyczne, prawne, finansowe) oraz tłumacze z dorobkiem naukowym. Specjalizujemy się w tłumaczeniach i korektach artykułów naukowych do publikacji, które są wykonywane przez Native Speaker’ów. Na prośbę klienta wystawiamy zaświadczenie o wykonanej usłudze.

Specjalistyczne tłumaczenia – cena

Koszt tłumaczenia specjalistycznego zależny jest od branży, poziomu skomplikowania tekstu oraz języka z jakiego i na jaki będzie prowadzone tłumaczenie. Każdorazowo wycena musi zostać wykonana indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt bezpośredni z Junique.